ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТИ – ВЕТЕРАНАМ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ

Чудовим подарунком до Дня Перемоги став концерт, влаштований членами Полонської та Шепетівської організацій УСВА в обласному госпіталі ветеранів війни та учасників бойових дій.
За словами Леоніда Мицака, соліста групи “Тандем”, лауреата гран-прі обласного фестивалю “афганської” пісні, у залі відчувалася атмосфера, сповнена доброї, молодої енергії. “У такі моменти відчуваєш, що зв’язок поколінь – не просто красиві слова, а реальність. Нашим шановним ветеранам потрібні люди, які їх розуміють, і ми розуміємо їх, адже нам також довелося пройти через війну” – говорить Леонід.

Працівники госпіталю раділи ще одному подарунку від воїнів-інтернаціоналістів: потужній автономній електростанції, яка забезпечить надійне енергопостачання закладу за будь-яких обставин.

У колективу госпіталю давно встановилися дружні, партнерські зв’язки з обласною організацією УСВА – і річ не тільки у тім, що воїни-інтернаціоналісти регулярно проходять тут лікування і оздоровлення. Головному лікарю Людмилі Пінчук довелося самій довгий час працювати на кордоні з Афганістаном, тому-то, крім обов’язку медичного працівника, стосунки очолюваного нею колективу з воїнами-“афганцями” скріплює особливе почуття єдності та братерства.