Афганці провели з’їзд своєї партії

10 квітня, в київському міському Палаці ветеранів відбувся з’їзд української партії Справедливості – Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців (СВІЧА). В роботі з’їзду взяли участь делегати з усіх областей України, в тому числі й з Хмельниччини.


Учасниками з’їздe було обговорено політичну та економічну ситуацію в Україні, ряд інших важливих питань. З’їзд прийняв рішення змінити назву української партії Справедливості (СВІЧА) на «Партія ветеранів Афганістану».


До керівних органів партії, а саме членом Політвоконкому партії обрано Миколу Івановича Приступу. Також він ввійшов   у склад Політради партії. Членом політради партії стала також Л. А. Алєксєєва, голова обласної партійної організації.

Обговорюючи участь у наступних виборах до Верховної Ради учасники з’їзду прийшли до одностайного рішення, що «Партія ветеранів Афганістану» братиме участь у парламентських виборах самостійно. От що говориться з цього приводу в резолюції прийнятої з’їздом: 

       «Уже багато років, знову і знову, в нашій країні, ми з Вами бачимо одне і те ж: провідні політичні сили зайняті не процесом розбудови держави, не розвитком економіки та підвищенням рівня життя народу, – вони зайняті ПОЛІТИЧНИМ ПРОТИСТОЯННЯМ! Боротьбою на знищення одне одного! Мета цієї боротьби лише одна – ВЛАДА і ТІЛЬКИ ВЛАДА!

       Корумповані політичні «бізнесмени», захопили нашу з Вами країну, вони нічого іншого не знають і не вміють, окрім «розділяти і володарювати» собі на користь. Саме завдяки цим ненажерливим «господарям життя», чиновникам, що забули своє пряме призначення - служити народу, український народ відчуває себе чужим у власній країні! Так більше не може продовжуватись!

Ми, ветерани, що пройшли горнило війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав, ветерани військової служби і силових структур, та інші не байдужі громадяни, що мають активну життєвою позицію, створили СВОЮ ПОЛІТИЧНУ ПАРТІЮ і самостійно йдемо на вибори до Верховної Ради та до Рад усіх рівнів, з метою покласти край політичній корупції і вивести Україну на шлях нормального розвитку, та процвітання в ім’я народу.
     Наш головний лозунг, яким, уже багато років, керується Українська Спілка ветеранів Афганістану, лозунг який є життєвим принципом для кожного з нас: «Пам’ятаємо про загиблих, турбуємось про живих», від нині, розповсюджується не лише на наших побратимів-«афганців», він тепер стосується кожної простої людини, стосується всього народу України.» - йдеться в резолюції, прийнятій учасниками з’їзду.
       Головою «Партії ветеранів Афганістану» одноголосно було обрано Сергія Васильовича Червонописького, багаторічного незмінного лідера Української Спілки ветеранів Афганістану.
       Також з’їзд вніс необхідні зміни до статуту та переобрав керівні органи партії.
                                                     За матеріалами прес-служби УСВА

Write a comment

Comments: 0