Про виплати допомоги до 9 травня

Кабмін прийняв постанову «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань ». У порівнянні з минулим роком розмір виплати збільшився на 5%.

 

Документом встановлюються розміри і порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється дія закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» , а також жертвам нацистських переслідувань.

 

Інваліди війни та колишні малолітні (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, отримають по 2 975 грн (I група), по 2 600 (II група), по 2 310 грн (III група).

 

Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, виплатять по 920 грн.

 

 

Розмір виплат для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, становить 2 975 грн. Для членів сімей загиблих і дружин (чоловіків) померлих інвалідів війни, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге - 465 грн. Для учасників війни та колишніх в'язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, осіб, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітей партизан, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 170 грн.

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  rytuał miłosny (Monday, 10 April 2017 20:40)

  rytuał miłosny

 • #2

  Viagra 200mg (Friday, 14 July 2017 01:11)

  Zenegra

 • #3

  levitra (Sunday, 13 August 2017 07:02)

  Камагра