Нащадки січових стрільців

Чотири дні у м. Кам’янці-Подільському  проводились вишколи із учнями загальноосвітніх закладів  на полігоні «Січових стрільців», що ставили за мету  підготовку учнів до обласних змагань з військової підготовки «Джура».

 

Засновниками вишколів стали управління освіти міста, міська спілка ветеранів Афганістану, клуб «Юний миротворець», громадська організація «Учасники АТО» та інші громадські організації .

У цьому заході приймали участь біля 150 старшокласників міста, які    під керівництвом інструкторів займались вивченням матчастини стрілецької зброї, розборкою і зборкою автомата, стрільбою із пневматики, проходили полосу перешкод, вивчали основи хімічного захисту та основи першочергової медичної підготовки.

 

Не забували про учасників заходу і представники міської влади, які кожного ранку були присутні при підйомі стягу січових стрільців, біля пам’ятної плити  героям Крут та січових стрільців і проводжали на вишколи учасників словами підтримки.

 

Дні вишколів запам’яталися учасникам  насиченою програмою, духом патріотизму, отриманими навиками і смачними кулішами та кашею , що приготували для них засновники проекту.

 

 

Голова  Кам’янець-Подільської міської спілки  Володимир Дудко

Оставить комментарий

Комментарии: 2
  • #1

    rytuał miłosny (Понедельник, 10 Апрель 2017 17:14)

    rytuał miłosny

  • #2

    sex telefon (Четверг, 10 Август 2017 17:13)

    kamagra cialis