Звіти-вибори у районних організаціях

В квітні, згідно Статуту УСВА, пройшли  звітно-виборні збори у районних організаціях ветеранів Афганістану.

На Городоччині звітувало Правління районної «афганської» організації. Оглядаючи 5- річний пройдений шлях, відзначили, що зроблено чимало: відбулось згуртування ветеранів «афганської» війни, збудований пам’ятник полеглим землякам, проводилась робота з молоддю у школах, позашкільних закладах з військового та патріотичного виховання. Великий внесок «афганці» району зробили в волонтерський рух. Збирались речі першої необхідності, медикаменти, продукти харчування, ремонтувалась та зміцнювалась авто техніка. За цю роботу організація неодноразово нагороджувалась відзнаками керівних органів району.

Роботу за звітний період «афганці» визнали задовільною.        На наступний термін діяльності організації головою учасники бойових дій обрали САЙКА ВОЛОДИМИРА ВІТАЛІЙОВИЧА.

Сайко В.В. народився у м. Городок 8.08.1968р. У 1987-1988 рр. проходив військову службу в Афганістані, в провінції Кундуз електриком-дизелістом. Нагороджений медалями УСВА, почесними грамотами районної держадміністрації та райради. Одружений. Виховує 2 дітей.

 

Звітно-виборні збори у Старокостянтинівському районі були багатолюдними та бурхливими.

Під час звіту голова райорганізації розповів про її набутки. В їх числі побудова пам’ятника О. Фурману у с. Самчики, видання поетичних збірок, присвячених воїнам-«афганцям», проведення спортивних змагань серед шкіл району. Роботу організації за звітний період визнано задовільною.

Наступні 5 років Старокостянтинівську районну організацію ветеранів Афганістану очолюватиме ОЛІЙНИК СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ, одноголосно обраний учасниками зборів.

Олійник С.П. народився 19.02.1962р. у с. Попівці Старокостянтинівського  району. У 1988-1989рр проходив службу в Афганістані у 302 –ій окремій вертольотній ескадрильї старшим штурманом частини. Нагороджений орденом «За службу Батьківщині» ІІІ ст, орденом Покрови Пресвятої Богородиці, афганськими медалями.  Одружений, виховує 2 синів.

 

Вітаємо новообраних очільників районних організацій та бажаємо успіхів у нелегкій, але почесній праці.

Write a comment

Comments: 0