Тепла зустріч

Афганістан.... Асоціюється це слово не як географічна назва мусульманської країни, а як символ горя, біди і нещастя.Війна, яка тривала 10 років, залишила страшні наслідки для України.

Не повернулося з війни 3380 воїнів, з них 3300 загинули, а 8- пропали безвісти, або потрапили в полон.

"Час і досі не загоїв рану - цей довічний бій Афганістану".

15 лютого ми відзначили 27-ту річницю з дня виводу радянських військ з республіки Афганістан. Учні шкіл міста та району згадували події тієї страшної війни, зустрічалися з воїнами-афганцями, що сприяло справі національно-патріотичного виховання.

Національно-патріотичне виховання молоді сьогодні - одне з ключових завдань школи. І тут важливу роль відіграє живий приклад ветеранів і другої світової війни, і воїнів-афганців, і сучасних учасників бойових дій на Сході. Отож співпраця з ними – важливий напрямок роботи школи.

Саме про співпрацю шкіл з Шепетівською Спілкою ветеранів Афганістану йшлося на дружній зустрічі заступників директорів шкіл міста Шепетівки та Шепетівського району з членами Спілки, що відбулася днями.

Це була дійсно зустріч однодумців. Перед присутніми виступив голова Спілки Окорський Валерій Миколайович, який розповів про діяльність організації у питанні національно-патріотичного виховання, вихованні духовності школярів, акцентував увагу на напрямках співпраці зі Спілкою ветеранів Афганістану.

Надзвичайно цікавою була презентація книги учасника бойових дій в Афганістані Ігоря Моісєєнка «Сектор обстрілу – «Аісти», що зробив ветеран афганської війни Корчевський Ігор Миколайович. Всі присутні отримали книгу у подарунок.

Зі щемом на устах згадував війну та говорив про єдність всіх поколінь захисників Батьківщини і ветеран Афганістану Павлюк Микола Миколайович.

Вагомий слід у серцях присутніх на зустрічі залишили і відвідини музею воїнів-афганців.

Закінчилася зустріч словами щирої вдячності колективу Спілки ветеранів Афганістану за організовану зустріч, теплий прийом, подаровану книгу, за їх активну позицію у справі виховання молодого покоління в дусі духовності, шанування культурних традицій та цінностей, серйозний підхід до справи національно-патріотичного виховання. Всі висловили надію на плідну співпрацю у майбутньому з метою підвищення рівня національної свідомості та патріотизму підростаючого покоління.

Всі учасники зустрічі зійшлися на одній думці: « Не забуваймо про цю жорстоку, нікому й ніким не оголошену війну, яка принесла нам тисячі вбитих, поранених, полонених та пропавших безвісти. Ми повинні знати про жахливі події цієї безглуздої війни й пам’ятати, що серед нас живуть люди, які стали учасниками військових подій, і ми маємо гордитись їх мужністю й відвагою, співпрацювати з ними, виховуючи патріотів рідної землі».

Т. Яковчук, методист Шепетівського райметодкабінету,

В.С. Пипич, учасник бойових дій в Афганістані

Оставить комментарий

Комментарии: 2
  • #1

    rytuał miłosny (Вторник, 11 Апрель 2017 00:01)

    rytuał miłosny

  • #2

    viagra (Воскресенье, 13 Август 2017 01:32)

    loan cheap