У  НАС, НА ПРИБУЖЖІ.

У затищному українському селі Стуфчинці, що в Хмельницькому районідіє  музей військової слави – він своєрідна візитна картка села, якщо не усього району. Тут руками небайдужих до своєї історії людей, особливо завідуючого музеєм Володимира Йосиповича Таневського зібрані раритетні неповторні ексклюзивні речі і предмети часів військових дій у роки козацтва, першої та другої світових війн, афганських подій, в яких брали участь наші земляки-прибужани, документальні дані про учасників  миротворчих операцій, про  учасників АТО..

 

Експозиція,  постійно поповнюється – ось і цими днями до музею завітали  голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Ігор Поліщук та член  організації Михайло Волошин. Вони привезли для школярів шкільні щоденники, книги, канцелярське приладдя, а для музею – фотоматеріали про бойові дії своїх побратимів в Республіці Афганістан. Данину шани і поваги віддали гості  нашим землякам, які повернулися до рідної землі у цинкових трунах – Олександру Кукурузі, Олександру Батурко  та Віталію Цимару. Про їхню військову звитягу в музеї розповідає спеціально оформлений стенд.

Коли довідались школярі про приїзд до школи воїнів-афганців, миттю прибігли до музею, оточили присутніх і буквально засипали запитаннями про їхню участь в афганській війні.  Бачили б ви, з якою увагою слухали діти спогади гостей, розпитували про війну, про те, що нині коїться на сході України. Виявляється, їм зовсім не байдуже майбутнє нашої держави, як і їхнє майбутнє. Бо знають і вивчають історію свого народу і зростають справжніми патріотами.

Оставить комментарий

Комментарии: 3
 • #1

  rytuał miłosny (Вторник, 11 Апрель 2017 00:15)

  rytuał miłosny

 • #2

  sex bbw (Четверг, 13 Апрель 2017 12:16)

  best anal

 • #3

  sex telefon (Четверг, 10 Август 2017 23:17)

  Камагра