Спільний семінар

Нещодавно при Шепетівській райдержадміністрації за участі Шепетівської Спілки ветеранів Афганістану створено координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Отож, на виконання плану дій координаційної ради, 15 квітня в управлінні освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністраціїбуло проведено спільний семінар представників  представників структурних підрозділів райдержадміністрації та членів Шепетівської СВА. У роботі семінару також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Н. М. Собчук та заступник Шепетівського військового комісара В. О. Дзюба.

Метою семінару було ознайомлення із системою роботи вчителів курсу «Захисник Вітчизни», вироблення спільних планів співпраці стосовно допомоги загальноосвітнім школам та закладам у покращенні матеріально-технічної бази кабінетів з «Захисту Вітчизни».

Нажаль, нині школи району не забезпечені повною мірою учбовими матеріалами з цього предмета. Відтак ветерани-«афганці» запропонувала використовувати власну наявну базу для проведення уроків мужності і уроків з програми курсу «Захист Вітчизни».

У ході проведення зустрічі ухвалено ряд рішень, зокрема, доручити   управлінню освіти, молоді та спорту вивчити питання матеріально-технічного забезпечення кабінетів «Захисту Вітчизни» у загальноосвітніх закладах району, розробити конкретні заходи щодо співпраці з громадськими організаціями, зокрема Шепетівською СВА, Пластом, підготувати відповідні листи-звернення у департамент освіти і військовий комісаріат тощо.

В. ПИПИЧ, 

член Шепетівської СВА, учасник бойових дій.

 

 

 

Write a comment

Comments: 0