На честь загиблих земляків

Кам'янець-Подільські ветерани  "афганської"  війни неуклінно дбають про збереження пам'яті про своїх полеглих побратимів...

В  2013 році, до створення міської спілки,  при повній бездіяльності в цьому плані керівництва міськрайонної спілки з ініціативи депутатів міськради та за кошти бізнесменів меморіальні дошки було встановлено Бялковському В.К. та Волощуку О.В. на фасаді ЗОШ № 15 , а також Громовому Ю.П. та миротворцю Максимчуку на фасаді ЗОШ № 12 м. Кам’янця-Подільського.

В період 2015 та 2016 років   Кам’янець-Подільською міською спілкою ветеранів Афганістану у співпраці з міським та районним управліннями освіти за підтримки  міських та районних органів самоврядування виготовлені та встановлені на фасадах учбових закладів  меморіальні  дошки     випускникам  медичного училища різних років,що загинули в Афганістані   Киценькому О.О., Вишневському А.І., Клюцуку В.Б.

Не забуті і земляки, що народились та проживали на Кам’янецькій славній землі.  Пам’ятні дошки встановлені

   - в с.Супруньківці – Ковальчуку О.І.

   - в с. Панівці – Клюцуку В.Б.

   - в с. Рихта – Атаману В.П.

Встановлення кожної меморіальної дошки було справжнім Уроком Мужності для школярів та студентів, несло високий  дух патріотизму, єднання та поваги до історії рідної землі.

   Члени міської Спілки ветеранів Афганістану планують увічнити пам’ять   про  всіх  полеглих в Афганістані побратимів.

 

Голова КПМСВА                        Володимир Дудко 

Write a comment

Comments: 7