Готуємось до захисту Вітчизни.

У шкільні весняні канікули протягом 4 днів на Кам'янець-Подільському полігоні "Січових стрільців" проводились вишколи учнів міських загальноосвітніх шкіл по підготовці до проведення військово-спортивної гри "Сокіл-Джура"...

В організації та проведенні цих змагань приймали активну участь члени Кам'янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану в співпраці з ГО "Об'єднання учасників АТО", іншими ветеранськими громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та управління освіти.

 

 

Міською спілкою ветеранів Афганістану для проведення етапу змагань, суддями в яких призначені воїни-"афганці", була надана стрілецька зброя. Цей етап об'єднав в собі 2 види нормативів: розборка-зборка автомату Калашнікова та стрільба з пневматичної гвинтівки.

 По результатах всіх видів  змагань 1  місце  завоювали учні ЗОШ № 1, друге-ЗОШ № 10 (підшефна школа КПМСВА) третє місце- ЗОШ № 6.

 Всі учасники були нагороджені грамотами управління освіти.

 Кубок за 1 місце команді ЗОШ № 1 вручив начальник обласного управління поліції генерал Семенишин.

 Кубки за 1,2 та 3 місця від імені КПМСВА вручив голова спілки Дудко В.Т. Команда ЗОШ № 1 виборола право участі в обласному етапі змагань, які проводитимуться в червні місяці в Староконстянтинівському районі.

   Голова КПМСВА                             В.Т.Дудко

 

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  rytuał miłosny (Monday, 10 April 2017 21:43)

  rytuał miłosny

 • #2

  Fildena (Thursday, 13 July 2017 21:55)

  Kamagra Super

 • #3

  sex telefon (Thursday, 10 August 2017 17:12)

  Камагра