Присвячено пам'яті героя.

13 жовтня 2016 року  у просторому залі Старосинявської школи-гімназії зібрались школярі, очільники району та селища, воїни-«афганці», учасники АТО, жителі селища.

Адже ссаме напередодні Дня селища та святаПокрова Божої матері, Дня Захисника  України тут відбулась урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки, присвяченої Романенку Олександру Трохимовичу – випускнику школи, воїну- «афганцю», учаснику АТО, який загинув в бою під Іловайськом 19 серпня 2014 року.

Перед присутніми виступили керівники району, голова обласної організації   ветеранів Афганістану Микола Іванович Приступа, друзі та учасники АТО.

Багато теплих слів було сказано про життєвий шлях та людську вдачу Олександра Тимофійовича. У кожному виступі лунали думки про збереження памяті героя, необхідність виховання у юного покоління старосинявців почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє рідної землі, готовності до захисту та розбудови незалежної і вільної України.

Честь відкриття меморіальної дошки на фасаді школи була надана найближчим друзям  Гурину Юрію Васильовичу та учаснмку АТО, бійцю батальйону «Донбас» Пшеничному Юрію Миколайовичу.

Після урочистостей бойові побратими, рідні та друзі відвідали могилу Олександра Трохимовича, де благочинний Старосинявського району УПС Київського патріархату Макаровський О.І. провів  поминальну службу.