Обласні змагання, присвячені пам'яті Олега Онищука

22 жовтня 2016 року за сприяння обласної організації ветеранів Афганістану та Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА відбулись обласні військово-спортивні змагання, присвячені пам'яті Героя Радянського Союзу  Онищука Олега Петровича....

У традиційних змаганнях прийняли участь 23 команди  районів та міст області. З привітальним словом до учасників змагань звернувся Голова обласної організації ветеранів Афганістану М.Приступа. Воїни-афганці поклали квіти до стели загиблим воїнам.

 Змагання розпочались з конкурсу строю та пісні.

 Кращими в цьому виді були учні навчально-виховного комплексу №3 міста Шепетівки та представники Кам’янець-Подільського військового ліцею, другими-спортсмени Дунаєвецького району, третє місце посіла команда «Каскад» з міста Ізяслав. 

. В естафеті «Спецназ» кращими були учні військового ліцею з Кам’янця-Подільського, другі - представники Деражнянського району, треті – спортсмени з Старосинявської ОТГ.

В теоретичному конкурсі  три команди набрали кращу кількість балів, це представники міста Кам’янець-Подільського, міста Хмельницького та міста Шепетівки.

. В перетягуванні канату перше місце посіла команда з Ярмолинеччини, другими були  представники  з Ізяславького району, третє місце посіла команда з міста Нетішина.

У підсумку перше загальнокомандне місце посіла команда Кам’янець-Подільського військового ліцею, друге-команда Старосинявської ОТГ і третє- команда НВК №3 міста Шепетівки.

Всі команди, які брали участь у змаганнях відзначені подяками, переможці грамотами, кубками та смачними подарунками. Змагання закінчились запашним солдатським обідом.

Write a comment

Comments: 0