Пам'яті воїна-інтернаціоналіста.

Уже не вперше на спортивних майданчиках району проводяться змагання з футболу на Кубок пам’яті загиблого в Афганістані нашого земляка Олександра Батурка. Цієї осені їх ініціатори –  Хмельницька районна організація ветеранів Афганістану та Хмельницька районна організація ВДФСТ «Колос»,   учасники турніру – футболісти Гвардійського та Шпичинець помірялися силами на зеленому газоні Гвардійського. Матч, не зважаючи на негоду, був доволі видовищним, глядачі мали змогу побачити цікавий футбол, аплодували майстерності на полі нападників обох команд. В результаті напруженої боротьби рахунок виявився суто «хокейним» – 6 – 2 на користь спортсменів зі Шпичинець. Вони й повезли додому перехідний Кубок.

Підтримали спортсменів і в Гвардійській об’єднаній територіальній громаді. представник якої – керівник сектору освіти, культури, туризму, молоді і спорту Л.В.Кондратенко разом з головою районної організації ветеранів Афганістану І.М.Поліщуком, членами президії організації та головою районної організації ВДФСТ «Колос» С.В.Пастухом вручили учасникам змагань медалі. Як завжди, не залишились осторонь змагань й представники благодійної організації народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч», які матеріально заохотили спортсменів.

 

Попереду у при бузьких футболістів – нові поєдинки і, звичайно, нові перемоги як на місцевому, так і на районному та обласному рівні. Побажаємо їм успіхів !

Write a comment

Comments: 0