25-річчя обласного госпіталю ветеранів війни

 25 жовтня, у місті відбулися урочистості з нагоди 25-річного ювілею Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.

 За роки плідної роботи працівники госпіталю надали допомогу майже 140 тис. осіб. Кожного року в закладі проводиться понад 1500 операцій, запроваджуються сучасні методи хірургічних втручань, ефективно працюють усі медичні служби тощо. Крім того, понад два роки учасники АТО отримують медичну допомогу у госпіталі. За цей час у шпиталі пройшли лікування понад 4 сотні військових.

Також в медичному закладі надають психологічну та реабілітаційну допомоги.

 . Адже обласний госпіталь – це унікальний лікувальний заклад, де надається різнопланова висококваліфікована медична допомога людям похилого віку, ветеранам війни, а для учасників антитерористичної операції до кінця року тут планують відкрити нове реабілітаційне відділення на 35 ліжок.

 Праця у медичних працівників нелегка і відповідальна. Але попри всі негаразди медики тримаються гідно, скеровуючи свої зусилля на подальший розвиток закладу, підвищення свого професійного рівня, удосконалення лікувального процессу.

До урочистих заходів з нагоди ювілею обласного госпіталю представники керівництва області та міста,  колеги  громадські організації.

Від імені ветеранів «афганської « війни іменинників  привітав заступник голови Хмельницької обласної організації ветеранів Афганістану А.М. Козак.

 

Під час урочистостей кращих працівників госпіталю було відзначено грамотами та цінними подарунками

Write a comment

Comments: 0