До 28-ї річниці виведення військ з Афганістану

9 лютого у Хмельницьку обласну державну адміністрацію був запрошений актив Хмельницької обласної організації ветеранів Афганіфстану на зустріч з керівництвом області з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану......

Перед зустріччю ветерани "афганської" війни віддали шану пам'яті полеглим побратимам, поклавши квіти біля пам'ятника

Розпочинаючи урочисте засідання, голова обласної організації ветеранів Афганістану Приступа Микола Іванович зробив невеликий екскурс у минуле, розповівши про події війни в Афганістані. Також було порушено питання дотримання соціальних гарантій даної категорії осіб.

Крім того, учасники урочистостей обговорили можливість підписання Угоди про взаємодію і співпрацю між обласною державною адміністрацією, обласною радою та Хмельницької обласної організацією ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

 

На завершення урочистостей, , за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську і волонтерську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав активісти Хмельницької обласної організації ветеранів Афганістану були нагороджені Почесними Грамотами, подяками та цінними подарунками Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради.

Write a comment

Comments: 4
 • #1

  rytuał miłosny (Tuesday, 11 April 2017 01:43)

  rytuał miłosny

 • #2

  Viagra 200mg (Thursday, 13 July 2017 19:40)

  Fildena

 • #3

  sex telefon (Thursday, 10 August 2017 21:27)

  anal double penetration

 • #4

  kamagra (Sunday, 13 August 2017 04:45)

  loan cheap