Хмельниччина відзначила 29-ту річницю виведення військ з Афганістану.

12 лютого у м. Хмельницькому відбулась зустріч керівництва області з активом   Хмельницької обласної організації ветеранів Афганістану Відкрив зустріч  голова організації Приступа Микола Іванович в зустрічі прийняли участь заступник голови  облдержадміністрації Кальніченко В.І., заступник голови обласної ради Лєсков В.О.,  представник Державної служби України  у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Катеренчук О.Г. 

У своєму виступі Микола Іванович окреслив ряд проблем , вирішення яких суттєво знизить соціальне напруження для ветеранів Афганської війни, інвалідів, членів сімей загиблих. Це пільговий проїзд у транспорті, збільшення видатків на придбання ліків для обласного госпіталю ветеранів війни, забезпечення землею учасників бойових дій в Афганістані і багато інших. Була досягнута домовленість про робочу  зустріч, на якій із спеціалістами відповідних структур шукатимуться шляхи їх вирішення.Заступники голів  облдержадміністрації та обласної ради, представник Держслужби у справах ветеранів  нагородили ветеранів афганської війни - учасників АТО почесними грамотами, подяками та цінними дарунками.

Це Площинський М.А.,  Миклащук Р.В., Сєров Д.В., Безпалько А.М.,Кімаківський В.В., Паращук І.П., Мельник В.В., Чорний О.Б., Мельничук П.Ф.,Кондратюк Г.М., Лесик Ю.Д., Кухарський М.Г., Зволяк С.І., Кочупінда В.С., Трасіух М.В.

Присутніх привітав пісенний гурт «Висота», який очолює  інвалід-«афганець», кавалер 2-х оденів Червоної Зірки, волонтер, парамедик Валерій Лобов.

 

14 лютого у Хмельницькому районі також пройшли урочистості, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення військ з Афганістану. Присутніх привітав народний депутат України Лабазюк С. П. Він нагородив активних членів організації грамотами, подяками та цінними подарунками. В цей же день У Хмельницькому міськвиконкомі відбулась зустріч голови Хмельницької міської ради з активом міської організації ветеранів Афганістану  та членами сімей загиблих, де також були відзначені учасники бойових дій, волонтери АТО. Інвалідам І групи та членам сімей загиблих вручили грошову  допомогу і продуктові пакети.

 

15 лютого у всіх районних та міських організаціях ветеранів Афганістану відбулось вшанування пам’яті полеглих в Афганістані. До пам’ятників  полеглим  були  покладені  квіти,  проведені  урочисті  збори, де чествували кращих членів організації.