БОРОТЬБА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

  Масова попереджувальна акція ветеранів війни у боротьбі за соціальні права і належне медичне забезпечення, яку ми провели 25 квітня 2018 року, продемонструвала нашу єдність і мобілізаційну готовність до активних дій.

Щтучному замовчуванню і ігноруванню факту нашого існування і наявності проблем прийшов кінець. Люди побачили, що ми ще живі і спроможні повести їх за собою....

 

У 3-х об’єктів державної влади Мінсоцполітики, МОЗ і Кабміну нас зібралося тисячі соратників і однодумців. Ми змусили представників влади вступити з нами у прямий діалог.

Міністерства гуманітарної спрямованості отримали доручення Віце - прем’єр - міністра про розгляд і прийняття рішень по всіх наших вимогах, визнаних слушними.

Робочі групи активно спілкувались з фахівцями міністерств і відомств, обговорюючи шляхи виконання справедливих вимог ветеранів.

Але все більш помітні стали спроби «заговорити» конкретні підсумки, уповільнити прийняття рішень. Доручення Віце - прем’єр - міністра у встановлений термін не виконано.

 

30 травня відбулась селекторна  нарада Української Спілки ветеранів Афганістану, де обговорювались форми і методи протесту проти ігнорування  вимог ветеранів війни, ветеранів  силових структур, «чорнобильців».

В результаті незадоволення процесом розгляду винесених раніше питань, керівництвом  УСВА була внесена пропозиція повторної акції з перекриттям доріг. Відбулась активна дискусія з приводу подальших дій УСВА. Прийняте рішення про детальніше обговорення вирішення ситуації, що склалась.

У Хмельницькому участь у нараді брали  Олійник В.Ц. – заступник голови Хмельницької ОДА, Олійник  І.В. – радник Хмельницького міського голови, Лукомська С.І.- директор Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, Климюк М.С. – представник Держслужби у справах ветеранів у Хмельницькій області, представники обласних організацій учасників АТО.

Після закінчення Всеукраїнської наради у селекторному режимі відбулось засідання Правління Хмельницької обласної організації ветеранів Афганістану.Учасники засідання одностайно висловились про недоречність перекриття доріг, але висунули пропозицію про організацію довготривалого пікетування Кабміну та Верховної Ради. Також  виступаючі говорили про необхідність звернення до народних депутатів України від Хмельниччини та депутатів обласної ради  щодо відміни постанови КМУ № 197 відносно монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту. Піднімалось питання про організацію зустрічі активу організації з керівництвом області, де можна буде вирішити питання, що виникають у діяльності організації.