Не складаймо руки! Не схиляймо голови!

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!
Шановні громадяни України!
7 червня 2018 року
у Києві під головуванням С. В. Червонописького було проведено засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), на якому прийнято рішення щодо подальшої реакції ветеранів на повне ігнорування спільноти і демонстративну неповагу органів виконавчої влади до ветеранів війни, військової служби і силових структур, ветеранів праці, чорнобільців і інших громадян суспільства. 
Члени Правління обурені протиставленням ветеранів війни, які мають однаковий статус, обмеженням прав учасників бойових дій у зарубіжних державах, запропонували розширити раніше наголошений перелік вимог ветеранів і звернути увагу на постійне зниження урядом соціальних стандартів, а саме – зменшення норм споживання газу і електроенергії, підвищення тарифів на комунальні послуги і енергоносії, що приводить до зубожіння родин ветеранів, а також на необхідність своєчасної і повної реалізації вже прийнятих рішень щодо житлового забезпечення осіб з інвалідністю внаслідок війни. 
У зв’язку з відсутності безпосереднього діалогу з керівником уряду члени Правління УСВА підтримали пропозицію щодо необхідності проведення попередніх зустрічей голів обласних, районних і міських організацій УСВА з керівниками місцевих органів влади з метою інформування їх про вимоги і заходи УСВА для захисту соціальних прав ветеранів. Такі зустрічі тільки розпочалися і ми чекаємо на їх результати. 
Але, за вимогами більшості територіальних організацій УСВА на 19 червня 2018 року заплановано проведення масової акції ветеранів Афганської війни у Києві. Акція може бути підтримана іншими громадськими організаціями, які виступають на захист соціальних прав громадян України.
Акцію буде проведено 19 червня 2018 року в Урядовому кварталі Києва на вулицях, на яких розташовані будівлі органів законодавчої і виконавчої влади, з 8.00 і завершиться проведенням загального мітингу на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради України.
Місця збору, маршрути руху, завдання і форми дій учасників акції будуть доведені до голів обласних організацій УСВА індивідуально. 
У зв’язку зі спекою, що прогнозується на день акції, наполегливо пропонуємо учасникам мати індивідуальний запас води. 
С. ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ, голова УСВА.